Поради для збереження молодості шкіри

Поради для збереження молодості шкіри

Як доглядати за шкірою обличчя, щоб вона вражала своїм природним сяйвом? Декілька простих порад і незначних змін поведінки можуть призвести до помітних резуальтатів та зберегти красу шкіри!

1. Використовуйте антиоксиданти

Антиоксидантни нейтралізують вплив вільних радикалів, косметика на їх основі – один з найкращих подарунків, які ви можете зробити своїй шкірі. Вільні радикали – це реактивні сполуки кисню з непарною кількістю електронів. Вони атакують і знищують клітини, білки і навіть руйнують гени. Вони є причиною багатьох негативних явищ, в тому числі порушення гідроліпідного бар’єру шкіри, раннього старіння. Існують також теорії, які припускають, що окислювальний стрес, викликаний вільними радикалами, сприяє захворюванню на рак. Людський організм їх прекрасно нейтралізує, але забруднене повітря, хронічний стрес знижують стійкість проти вільних радикалів. Вітамін С, вітамін Е, коензим Q10 вважаються найсильнішими косметичними антиоксидантами. Поліфеноли в зеленому чаї та ресвератрол, отримані з шкірки винограду. Вживати їх варто після 20 років (наприклад, зелений чай відмінно підходить для лікування шкіри з частими недоліками в цьому віці). Після тридцяти років антиоксидантна косметика стає необхідна.

2. Зберігайте шкіру зволоженою

Зневоднена шкіра не тільки неприємно підтягується. Це також виглядає погано. Це сірий колір, позбавлений кольору і матовості. Не кажучи вже про те, що зморшки на зневодненій шкірі набагато більш помітні.Зволожуючі есенції, зволожуючі тоніки або креми не тільки для сухої шкіри. Косметика, багата легкими, але ефективними інгредієнтами (включаючи гіалуронову кислоту, гліцерин, алое, вітамін B5), також буде корисною для тих підтипів шкіри, які легко навантажити занадто багатими формулами.

3. Поменше ультрафіолету

Зазвичай взимку наша шкіра відпочиває від дії ультрафіолету, якщо ми не проводимо цей час на іншій півкулі. Додаткові негативні наслідки надмірного впливу сонця – фотостаріння. УФ-промені діють протягом усього року, незалежно від сонячного світла оскільки проникають крізь хмари. Вони легко проникають через шкіру, де не тільки руйнують колаген і еластин, відповідальний за еластичність і пружність, але, що ще гірше, підвищують ризик раку. То як же захистити себе і подбати про гарний колір обличчя? Просто використовуйте косметику, яка забезпечує високий захист від сонця – принаймні SPF 30.

4. Попрощайтеся зі шкідливими звичками

Красива шкіра ніколи не супутня шкідливим звичкам, особливо курінню. Протягом десятиліть досліджень доводилось, що нікотин надзвичайно погано впливає на шкіру. Це ще і друга найпоширеніша причина передчасного старіння (поруч із сонячною радіацією). Куріння негативно впливає, серед іншого на імунну систему шкіри, через що курці частіше стикаються з бактеріальними та грибковими інфекціями шкіри. Візуально це виглядає теж не найкраще. Шкіра курців гірше забезпечується кров’ю, знебарвлена ​​і тьмяна, що, безумовно, не додає краси. Навіть найкращі методи лікування та косметика не допоможуть, якщо ми постійно впливаємо на себе  щоденну дозою смол та вільних радикалів.

5. Висипайтесь

Гарний нічний сон працює краще, ніж гори косметики. Ніч – це час посиленої роботи шкіри, що призводить до глибокого відновлення клітин і сяючого вигляду вранці. Під час сну клітинний метаболізм шкіри прискорюється, що дозволяє виводити токсини та регенерувати пошкоджені клітини. Посилюється кровообіг шкіри, завдяки чому вона краще засвоює поживні речовини косметики.