Лікування  псоріазу, себореї та інших захворювань шкіри

Допоміжним є сапропель також й при лікуванні зовнішніх проявів псоріазу, себореї та дерматологічних наслідків різного роду алергій.

Забезпечує такий ефект наявність у сапропелевій грязі антибіотичних речовин й відсутність патогенних мікроорганізмів, що уможливлює швидку зупинку запальних процесів на / у шкірному покрові.

Сапропель підсилює фагоцитарну активність лейкоцитів в крові людини, що, в свою чергу,  сприяє  лікуванню екзем й дерматитів. Він посилює регенеративні можливості клітин епідермісу майже на 10%, насичує їх киснем, збільшує рівень вологи рогового шару епідермісу, підвищує його щільність та міцність, налагоджує обмінні процеси.

Наслідками цих мікро процесів, які можна спостерігати візуально є вирівнювання структури та тону шкіри, підвищення рівня її еластичності, свіжість шкіри. 

Висока антибактеріальна здатність сапропелю сприяє глибокому очищенню шкіри. Очисні сапропелеві маски забирають близько 95% бактерій, грибків та токсинів, які присутні на шкірі людини. Це, в свою чергу, суттєво знижує чутливість шкірного покриву, зокрема при алергічних його ураженнях

 

a