Чи можливий ліфтинг вдома?

Чи можливий ліфтинг вдома?

Багато жінок вважають, що омолодження шкіри обличчя можливе лише якщо маєш тугий гаманець та готовність “лягти під ніж”. Але що ж робити, коли є потреба підтягнути шкіру, трохи вирівняти її тон, забрати синяки з-під очей та поборотися з мімічними зморшками? 

Якщо ж Ви не маєте наміру іти до клініки та вдаватися до послуг хірургів, можна звернутися до спорту, точніше гімнастики, а ще точніше – гімнастики обличчя або як ще можна почути фейсбілдінгу, фейсліфтингу чи  фейсформінгу. 

У сучасному світі під фейсбілдингом криється комплекс вправ для м’язів обличчя та шиї, який полягає у тренуванні вищезазначених м’язів з використанням рук та моделюванні певних образів міміки. По суті, це тренування обличчя про яке часто забувають жінки, навіть ті, котрі тримають своє тіло у формі. Омолоджувальна гімнастика базується на напрузі та розслаблені м’язів обличчя та правильного дихання. Напруження м’язів потрібно кооперувати з вдихом, розслаблення – з видихом. Як наслідок правильне дихання сприяє насиченню крові киснем, яка, в свою чергу, живить лицеві м’язи та шкіру обличчя та сприяє регенерації шкірного покриву.  

Комплексів гімнастичних вправ для обличя та шиї можна знайти безліч у всесвітній мережі. Проте, є ряд правил та рекомендацій, які допоможуть Вам вирівняти тон шкіри, покращити її загальний стан, підтягнути лоб, надати повікам попередню пружність, розгладити зморшки, позбутися другого підборіддя.

По-перше, весь спорт любить регулярність. Тренувати обличчя та шию потрібно щодня. Краще це робити ввечері перед сном та після очищення шкіри від макіяжу й залишків декоративної косметики. 

По-друге, якщо Ви витратите на це хвилину часу або трохи більше 30 секунд – ефекту не буде. Присвячуйте своєму обличчю близько 10 хвилин щодня і через місяць Ви відчуєте зміни, які стануть візуально помітними.

Однак, є ряд застережень, які унеможливлюють тренування м’язів обличчя:

  • порушення роботи лицьового нерву
  • виражена гіпертензія
  • гіпертонічний криз
  • два роки після пластичних операцій чи деяких косметологічних процедур (потрібно проконсультуватись з лікарем-дерматологом або косметологом)

Підсилить ефект лицьової гімнастики використання природніх омолоджуючих масок, які можна приготувати з підручних засобів. Також, ефективними помічниками стануть природні глини та грязі, зокрема сапропель.